• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası
  Sitemizin |70|Kategorisinde |3380| Film izlenime Sunuldu.

  Çalışmayan Part var ise Diğer Partlara Bakın ; TekPart, Part1 - Part2 - Gibi !

  Çalışmayan Filmler Güncellendi !

  İNTERNET ÜZERİNDEN FİLM İZLEMEK

  Teknolojinin 2000’li yıllardan sonra hızlı bir şekilde hayatımıza girmesiyle birlikte internet kullanımı da hızlı bir biçimde büyüme göstermiştir. İnsanlar ihtiyaçlarını karşılamak, bilgi edinmek, eğlenmek, ve buna benzer birçok durumda interneti kullanmaya başlamışlardır. Üniversitelerin derslerini yine internet üzerinden vermesi, sınavlarını internet üzerinden online sistem kullanarak yapması, internete olan ihtiyacı giderek arttırmıştır.
  Bu konuda bir örnek vermek gerekirse, film ve dizi yapım şirketleri maliyeti azaltmak amacı ile internet üzerinden yayınlanacak, satılacak film ve diziler çekmeye başlamıştır. Aslında biz buna beyaz perdenin sanal ortama aktarılması da diyebilir ve bu uygulamanın başarı ile sonuçlandığını söyleyebiliriz.
  Ulusal ve uluslararası alanda en çok izlenen filmler başta olmak üzere belki yüzbinlerce film ve diziye internet üzerinden ulaşmanız gayet kolay. Mesela soğuk bir kış akşamı evinizde çayınızı yudumlarken sevdiğiniz yada merak ettiğiniz bir korku filmi izleyebilirsiniz. Yine yukarıda bahsettiğim gibi teknolojinin gelişmesiyle film ve dizilerin görüntü kaliteside 1080p ve 720p filmler izleyebilirsiniz.
  Şahsen, Saw serisi kurgusal anlamda en iyi korku filmi olduğu gibi en çok izlenen filmler arasında kendine yer bulmaktadır.
  Anlatmış olduğum gibi sizde keyifli dakikalar geçirmek istiyorsanız ve özellikle evde yalnızsanız mutlaka en çok izlenen filmler arasından bir korku filmi seçerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

  Eğer bu sayfada iseniz korku filmi veya aksiyon filmi veyahut komedi filmleri gibi türlerden birini seçerek keyifle sinema filmlerini izleyebilirsiniz. Hemen üst menüde türleri görebilirsiniz veya yan menüde yani ‘sağ kısımda’ film kategorilerini göre bilirsiniz, aklınızdaki bir filmi izlemek için yine sitemizin sağ üstünde arama butonu vardır, oradan seyretmek istediğiniz yerli yabancı filmin adını yazarak bulabilirsiniz. İstediğiniz filmi bulamadıysanız eğer film istek butonundanda istekde bulunabilirsiniz. Şimdilik iyi seyirler diliyorum herkese.