• Rastgele
 • Kayıt Ol
  Giriş Yap
  Şifremi Unuttum
  Şifremi Unuttum
  Giriş Sayfası
  Sitemizin |70|Kategorisinde |3380| Film izlenime Sunuldu.

  Çalışmayan Part var ise Diğer Partlara Bakın ; TekPart, Part1 - Part2 - Gibi !

  Çalışmayan Filmler Güncellendi !

  • Fragman
  • Tek Part
  Hızlı ve Öfkeli 8 izle 2017 Fast Furious 8Türkçe Dublaj
  IMDb

  Hızlı ve Öfkeli 8 izle,Hızlı ve Öfkeli 8 Tek part izle,Hızlı ve Öfkeli 8 Türkçe dublaj izle,Hızlı ve Öfkeli 8 Filmini izle,Hızlı ve Öfkeli 8 2017 Tek parça full seyret. Fast Furious 8 Films izle,Fast Furious 8 Türkçe altyazılı ve Türkçe dublaj dil desteği ile Hızlı ve öfkeli 8. film serisi sizlerle.

  Hızlı ve Öfkeli filminin yapımcısı olan Vin Diesel katılmış olduğu televizyon programında, Hızlı Öfkelinin 8. serisini New York’ta yapılacak çekimlerle ilgili filmin müjdesini takipçilerine duyurmuştur. Filmin sekizinci serisi diğer serilere göre daha heyecanlı bol aksiyonlu olacağı söylendi.

  Chris Morgan 8. seri ile beraber 6. defa senaryo yazmış olur. Yapımcı olan Vin Diesel Hızlı ve Öfkeli 8. filmin 14.Nisan 2017 tarihinde vizyona gireceğinin belirtti. Hızlı ve öfkeli Filmi severlerin yeni çıkacak 8. serisinin merakla beklendiğini bildirdi.Trafik kazasında hayatını kaybeden Paul walker’in kardeşi Cody Walker’ın 8. seride yer alacağı bildirilmişti daha sonra yapılan açıklamalar ile 8. seride yer almayacağı bildirildi.

  Hızlı ve Öfkeli 8. 2017 serisi Ocak 2016’da Küba’daki çekimler ve ABD hükümetlerinden gerekli izinlerin alındığı bildirilmiştir. Serinin çekimleri ilk olarak 14 Mart 2016 tarihinde İzlanda’da çekilmeye başlandıydı. Daha sonra Nisan 2016’da Küba’da çekilmeye başlandı. Mayıs ayında çekimler Ohio da devam etmişdir.

  Hızlı ve öfkeli 8 filminde Aile paramparça olup dağılacak. Merakla beklenen filmin serisi sinema çekimi sonrası izlemek isteyen meraklı izleyicilerimiz için sitemize sinema sonrası eklenecektir. Bol aksiyon macera içeren bir araba yarışı olan filmin 8. bambaşka bir yapım ile geliyor keyifli seyirler.

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

  Hızlı ve Öfkeli 8 izle 2017 Fast Furious 8